• Product Image

Etiketler: Ucuz Bdt. co uyumlu SGMII SFP 100Base FX 1310nm SMF 10 km alıcı Çalışma vaka sıcaklığı: 0 + 70 santigrat optik modülü, Yüksek Kalite Bdt. co uyumlu SGMII SFP 100Base-FX 1310nm SMF 10 km alıcı Çalışma vaka sıcaklığı: 0 + 70 santigrat optik modülü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


SFP GE-100LX 1310nm 20 KM
Demensions
Bizim Fabrika
Sertifikalar
Paketi
Ipuçları dikkatlice okuyunuz
NAKLIYE
1. biz tüm ülkelere mal gemi dünya çapında.
1.1 Biz Amerika Birleşik Devletleri Epacket ile ücretsiz nakliye sağlamak, paketleri 2000 gram daha az olmalıdır, teslimat süresi yaklaşık 7-20days.if değeri paketi daha USD200 daha, Tahsil edilecektir vergi.
1.2 Çin Post Kayıtlı Hava Posta da ücretsiz kargo, paketleri 2000 gram daha az olmalıdır, Bu nakliye yolu tüm ana dünya ülkeleri teslim edebilir, normalde teslim süresi 16 ~ 35 gün, Braizil için hariç, 60 olacak ~ 90days.
1.3 gibi uluslararası Express DHL, EMS, FedEx, UPS, istek üzerine TNT isteğe bağlı vardır, Maliyet alıcılar hesabı olacak. biz en iyi nakliye yolu bulmak için çalışacağız farklı konuma göre yük kaydetmek için. Nakliye maliyetleri hesaplanır ve parsel ağırlığı ve boyutu ile belirlenir.
2. tüm görev ve vergileri alıcı sorumluluğundadır.
3. sorunsuz ürün almak için, hedef adresi ve irtibat numarası teyit ödeme sonra. Teşekkürler!
4. eğer bir nakliye var istek, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, ve biz size karşılamak için mutlu olurdu.
5. braizil için müşteriler, lütfen dahil KDV numarası sipariş bilgileri, siparişler gecikebilir yoksa KDV numarası.
6. toplu Alıcı Ihale Öncesi bizimle irtibata geçiniz!
GARANTI
Biz tüm reklamı optik alıcı-vericiler marka yeni ile yeni bileşenleri ve parçaları ve kesinlikle kullanmak asla eski ve yenilenmiş malzemeler. Tüm optik vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testi yoluyla olmuştur. Biz 3 yıl garanti sağlamak için sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik vericiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 12cm x 3cm (5.91in x 4.72in x 1.18in)
Uyumlu Huawei,Tn-Glc,Alcatel-lucent,QSFPTEK,Gezegen,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Aruba,Cisco,Brocade,Dökümhane,HP,Mikrotik,Ubiquiti,Enterasys,Netgear,Zyxel,IBM,F5 Ağları,H3C,Özelleştirilmiş Markalar,Avago,Arista,Mellanox,Avaya,Dell,Dell Force10,Hirschmann,Açık Anahtarı,Ciena,Finisar,Ardıç,SMC,Linksys,Müttefik,D -Link
Marka Adı Opmedia
Model Numarası OPMS-31120320-1
Lif Tipi Tek Modlu

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Bdt. co uyumlu SGMII SFP 100Base-FX 1310nm SMF 10 km alıcı Çalışma vaka sıcaklığı: 0 + 70 santigrat optik modülü

₺409.24


şartname


İlgili ürünler

Satış
LODFIBER 150 M LC-LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 8 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
150 M LC-LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 8 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 150 M LC-LC Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 8 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: LC/UPC-lc/UPC mesafe: 150 Metre tellerinin: 8 Ipliklerini çekirdek Kaplama Çapı: 10G Om3 modlu 50/125 mantolama: Açık Zırhlı (Kapalı için de uygundur), Siyah
₺2 294.50
Satış
AIR-AP1242AG-C-K9
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺3 073.81
Satış
30 adet/grup, MM (62.5/125), dubleks, 2 M, 3.0mm, PVC ceket, LC/UPC-LC/UPC Fiber optik Patch kablosu/Fiber optik atlamacı
30 adet/grup, MM (62.5/125), dubleks, 2 M, 3.0mm, PVC ceket, LC/UPC-LC/UPC Fiber optik Patch kablosu/Fiber optik atlamacı Vurgulamak 1. düşük ekleme kaybı, geri yansıma ve yüksek geri dönüş kaybı 2. UL-anma plastik konut ve çizmeler çeşitli renkler 3. Push-pull tasarım yapar mükemmel mekanizması dayanıklılık 4. yüksek kaliteli seramik halkalar 5. yüksek
₺436.50
Satış
10 adet/grup LC/pc-LC/PC Sabit Zayıflatıcı Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB
Özellikler düşük Ekleme kaybı gürültüsü yüksek zayıflama aralığı (değişken zayıflatıcı) bağlayıcı tipi: LC-LC şartname geri dönüş kaybı: > = 50dB (PC), > = 60dB (APC) dalgaboyu: 1310nm veya 1550nm zayıflama aralığı: 20dB çalışma sıcaklığı:-40 ~ + 80oC depolama sıcaklığı:-40 ~ + 80oC uygulamalar
₺141.99
Satış
Ücretsiz Kargo JW3212B BPON/EPON/GPON PON Optik Güç Ölçer 1310/1490/1550nm
ücretsiz kargo jw3212b bpon/EPON/GPON pon optik güç metre 1310/1490/1550nm Mağazamıza hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın. Ben memnunum ilgileniyorsanız ürün, biz çin profesyonel bir tedarikçi, umuyoruz iyi burada iş. Alışveriş duyuru: Sipariş zaman ürün,
₺2 130.55
Satış
15 adet/grup FTTH araçları Fiber Optik Güç Ölçer Cihazı-70 için + 6 db güç metre Test FC/SC konnektör lightTest 6 dalgaboyu
ana işlevi 1 self kalibrasyon fonksiyonu 2 ithal yüksek performanslı optik prob ile donatılmıştır 3 yüksek hassasiyet, büyük dinamik aralık 4 0.01dBm yüksek hassasiyetli 5 otomatik aralık dönüşüm 6 küçük hacimli avantajları vardır, hafif, düşük güç tüketimi, yüksek güvenilirlik 7 Düşük pil pil göstergesi ve otomatik kapanma, uygun alan çalışması 8
₺1 816.48
Satış
Fiber Optik Gevşek Tüp Kablo Ceket Eğme Fiber optik aracı boyuna ışın tüp gevşek tüp Arayüz bıçak stripper
Bilge (@) firstfiber.cn Ürün açıklaması: Gevşek tüp kablosu boyuna açılış bıçak kullanarak süper alaşımlar özel olarak yapılmış shar bıçak. Dış çapı sıyırma dört özellikleri. Boyuna ışın tüpü sıyırma için açık fiber optik kablo cutover zaman. Açık merkezi işın tüp dış çapı var dört seçenek için üst ve alt açık taraflı ışın tüp açılış,
₺32.78
Satış
10/100/1000 Mbps Endüstriyel POE splitter
Modeli: LNK-SPT12V genel bakış LNKK-SPT12V ideal IEEE 802.3af/at of Power over Ethernet cihaz, bu splitter içine PoE PSE için DC güç kullanımı 12 V DC güç çıkışı. LNK-SPT12V ile çalışır güç kaynağı ekipmanları ile uyumlu IEEE 802.3af/at standart. 12VDC elektrik ekipmanları kurulu kapasite için daha fazla esneklik sağlar, hiçbir karmaşık kablolama ve AC güç kaynakları
₺300.47
Satış
10 PCS Yedek Elektrotlar için ELCT2-20A FSM-50S, FSM-60S, FSM-70S, FSM-80S, FSM-62S fusion splicer
Fusion splicer için elektrotlar Elektrotlar FSM-17/18/50/60 fusion splicer ELCT2-20A Yedek elektrotlar ile kullanım için FSM-17S, FSM-17R, FSM-18S, FSM-18R, FSM-50S, FSM-50R, FSM-60S, FSM-60R, 70 S, 70R, 80 S optik fiber füzyon splicer. Ödeme hakkında 1. biz Emanet kabul. Sen Alipay üzerinden Ödeme, Visa, MasterCard, Western Union, Banka havalesi UzerindenSiparis.co. 2.
₺441.15
Satış
Ücretsiz kargo Elektrotlar ER-6 TYPE-36 TYPE-35 type35se Fusion Splicer Elektrotlar
Ücretsiz kargo Elektrotlar ER-6 TYPE-36 TYPE-35 type35se Fusion Splicer Elektrotlar
₺125.65
Satış
32/30dB SM 1310/1550nm OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR Dahili VFL ile Dokunmatik Ekran
32/30dB SM 1310/1550nm OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR Dahili VFL ile Dokunmatik Ekran özellikleri: büyük dokunmatik ekran + kısayol tuşları, kullanımı kolay. büyük-kapasite polimer lityum pil, de süper çalışma saatleri ile. akıllı test, basit kullanım, güçlü fonksiyonu. Media Bellek Kartı + SD kart, süper depolama kapasitesi
₺4 894.94