• Product Image

Etiketler: Ucuz 40G 4 SFP + 1 M AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Takmak Bakır DAC Twinax Kablo, 40G 4SFP AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Bakır Kablolar, Yüksek Kalite 40G 4 SFP + 1 M AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Takmak Bakır DAC Twinax Kablo, 40G 4SFP AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Bakır Kablolar, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


40G 4 SFP + 1 M AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Takmak Bakır DAC Twinax Kablo, 40G 4SFP AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Bakır Kablolar
not: bu liste CiscoSwitch, diğer uyumluluk Anahtarı bırakın lütfen gerekiyorsa Marka ve Modeli, bir sipariş yaptığınızda!
QSFP + Direkt Takmak kablolar SFF-8436 özellikleri ile uyumlu. SFF-8431 Kabloları ile uyumlu SFP + Doğrudan Takın, SFF-8432 ve SFF-8472 özellikler. wire gauge 30 edinilebilir çeşitli seçenekler için çeşitli seçenekler ile 24 AWG kablo uzunluğu (7 m kadar).
özellikler
• SFF-8436 ile uyumlu, SFF-8431, SFF-8432 ve SFF-8472
• kadar 10. kanal başına 3125 Gbps veri hızı
• kadar 7 m iletim
• çalışma sıcaklığı: 0 ~ 70℃
• tek 3.3 V güç kaynağı
• RoHS uyumlu

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 15cm x 5cm (5.91in x 5.91in x 1.97in)
Bağlayıcı Tipi LC/APC
Uyumlu Huawei,Cisco,Mikrotik,Ubiquiti,Zyxel
Lif Tipi Tek Modlu
Marka Adı Saint Jason
Ürün Uzunluğu 1m
Model Numarası 40G QSFP to 4SFP+-1M
OEM or ODM yes
place of origin China
Customized Free Logo
Transmission Rate 10G
Certification CE,ROHS,ISO
Compatible Cisco,HP,Huawei,3COM,Alcatel,Juniper,etc
Factory Yes
Various choices of wire gauge 24,26,28,30AWG
cable length 1-7(Up to 7M)
Operating temperature 0~70℃

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

40G 4 SFP + 1 M AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Takmak Bakır DAC Twinax Kablo, 40G 4SFP AWG30 QSFP Pasif Doğrudan Bakır Kablolar

₺300.47


şartname


İlgili ürünler

Satış
LODFIBER 150 M LC-LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 8 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
150 M LC-LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 8 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 150 M LC-LC Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 8 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: LC/UPC-lc/UPC mesafe: 150 Metre tellerinin: 8 Ipliklerini çekirdek Kaplama Çapı: 10G Om3 modlu 50/125 mantolama: Açık Zırhlı (Kapalı için de uygundur), Siyah
₺2 294.50
Satış
30 adet/grup, MM (62.5/125), dubleks, 2 M, 3.0mm, PVC ceket, LC/UPC-LC/UPC Fiber optik Patch kablosu/Fiber optik atlamacı
30 adet/grup, MM (62.5/125), dubleks, 2 M, 3.0mm, PVC ceket, LC/UPC-LC/UPC Fiber optik Patch kablosu/Fiber optik atlamacı Vurgulamak 1. düşük ekleme kaybı, geri yansıma ve yüksek geri dönüş kaybı 2. UL-anma plastik konut ve çizmeler çeşitli renkler 3. Push-pull tasarım yapar mükemmel mekanizması dayanıklılık 4. yüksek kaliteli seramik halkalar 5. yüksek
₺436.50
Satış
10 adet/grup LC/pc-LC/PC Sabit Zayıflatıcı Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB
Özellikler düşük Ekleme kaybı gürültüsü yüksek zayıflama aralığı (değişken zayıflatıcı) bağlayıcı tipi: LC-LC şartname geri dönüş kaybı: > = 50dB (PC), > = 60dB (APC) dalgaboyu: 1310nm veya 1550nm zayıflama aralığı: 20dB çalışma sıcaklığı:-40 ~ + 80oC depolama sıcaklığı:-40 ~ + 80oC uygulamalar
₺141.99
Satış
LODFIBER 20 m SC-SC Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
20 m SC-SC Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 20 m SC-SC Kapalı Zırhlı Tekli SM Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Içeren: 1 parça Bağlayıcı Tipi: SC/UPC-SC/UPC Mesafe: 20 metre Tellerinin: Dubleks (2 Strands) Çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125 Mantolama: Kapalı Zırhlı, Mavi Mantolama. Konnektörler: Erkek için Erkek
₺185.75
Satış
Fiber Optik Gevşek Tüp Kablo Ceket Eğme Fiber optik aracı boyuna ışın tüp gevşek tüp Arayüz bıçak stripper
Bilge (@) firstfiber.cn Ürün açıklaması: Gevşek tüp kablosu boyuna açılış bıçak kullanarak süper alaşımlar özel olarak yapılmış shar bıçak. Dış çapı sıyırma dört özellikleri. Boyuna ışın tüpü sıyırma için açık fiber optik kablo cutover zaman. Açık merkezi işın tüp dış çapı var dört seçenek için üst ve alt açık taraflı ışın tüp açılış,
₺32.78
Satış
10/100/1000 Mbps Endüstriyel POE splitter
Modeli: LNK-SPT12V genel bakış LNKK-SPT12V ideal IEEE 802.3af/at of Power over Ethernet cihaz, bu splitter içine PoE PSE için DC güç kullanımı 12 V DC güç çıkışı. LNK-SPT12V ile çalışır güç kaynağı ekipmanları ile uyumlu IEEE 802.3af/at standart. 12VDC elektrik ekipmanları kurulu kapasite için daha fazla esneklik sağlar, hiçbir karmaşık kablolama ve AC güç kaynakları
₺300.47
Satış
10 PCS Yedek Elektrotlar için ELCT2-20A FSM-50S, FSM-60S, FSM-70S, FSM-80S, FSM-62S fusion splicer
Fusion splicer için elektrotlar Elektrotlar FSM-17/18/50/60 fusion splicer ELCT2-20A Yedek elektrotlar ile kullanım için FSM-17S, FSM-17R, FSM-18S, FSM-18R, FSM-50S, FSM-50R, FSM-60S, FSM-60R, 70 S, 70R, 80 S optik fiber füzyon splicer. Ödeme hakkında 1. biz Emanet kabul. Sen Alipay üzerinden Ödeme, Visa, MasterCard, Western Union, Banka havalesi UzerindenSiparis.co. 2.
₺441.15
Satış
Fiber Optik Video Dönüştürücü 4U Rafa Kasa ile Çift güç kaynağı
Fiber Optik Video Dönüştürücü 4U Rafa Kasa ile Çift güç kaynağı Fiber Optik Video Dönüştürücü 4U Rafa Kasa 1. Ürün overciew: The WT-4U Şasi 18 adet kadar bir arada ağırlayacak 2-4 kanal video modülleri veya 9 parça 5-8 kanal video modülleri. şasi 110/220 VAC istihdam Anahtarlamalı Güç Kaynağı (SMPS) tasarım, tek bir modül başarısızlık olasılığını
₺846.78
Satış
Ücretsiz kargo Elektrotlar ER-6 TYPE-36 TYPE-35 type35se Fusion Splicer Elektrotlar
Ücretsiz kargo Elektrotlar ER-6 TYPE-36 TYPE-35 type35se Fusion Splicer Elektrotlar
₺125.65
Satış
6COM AT-SP10LR Müttefik-telesis Uyumlu 10 Gb/s SFP + Alıcı-verici modülü, 10GBASE-LR SMF 1310nm 10 km
özellikler uyumlu Müttefik-telesis AT-SP10LR SFP + 10GBASE-LR 10-Gigabit Ethernet Optik, üzerinde 10 km iletim için 1310nm tek modlu fiber (SMF) veri Hızı: 10 Gbps dalga Boyu: 1310nm ulaşmak: 10 km lif Tipi: tek modlu fiber (SMF) DDM/DOM: evet sıcaklık (℃): 0 ~ 70 uygulamalar 9.953 Gbps de 10GBASE-LR 10.3125 Gbps de 10GBASE-LW 1000Base-LX
₺120.08
Satış
32/30dB SM 1310/1550nm OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR Dahili VFL ile Dokunmatik Ekran
32/30dB SM 1310/1550nm OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR Dahili VFL ile Dokunmatik Ekran özellikleri: büyük dokunmatik ekran + kısayol tuşları, kullanımı kolay. büyük-kapasite polimer lityum pil, de süper çalışma saatleri ile. akıllı test, basit kullanım, güçlü fonksiyonu. Media Bellek Kartı + SD kart, süper depolama kapasitesi
₺4 894.94
Satış
OTDR Lansmanı Kablo Kutusu 1Km Singlemode 1310/1550nm 9/125UM Fiber Optik OTDR Test Cihazı SC/APC
Giriş Bir OTDR kullanırken fiber optik kablonun testine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. OTDR lansman Fiber kutusu, otdr'nin ölçüm belirsizliği üzerindeki fırlatma nabzının etkilerini en aza indirmeye yardımcı olmak için optik zaman alanı metre (OTDR) yansıtır. Birçok farklı konfigürasyonda ve fiber uzunluklarda mevcuttur. Özellikleri Darbe baskılayıcı,
₺508.01